Turkish Airlines збільшить число рейсів відразу в п’ять аеропортів України

Найбільша авіакомпанія Туреччини Turkish Airlines на початку серпня збільшить частоту польотів відразу в п’ять міст України, в тому числі в столичний аеропорт Бориспіль, повідомили avianews.com в українському представництві авіаперевізника.

Новий розклад торкнеться польоти зі Стамбула до Києва, Харкова, Одеси, Львова та Запоріжжя.

Авіакомпанія збільшить число рейсів до Києва з 18 до 21 на тиждень. При цьому перельоти під номерами TK457 / TK458, TK459 / TK460 виконує сучасний широкофюзеляжний літак підвищеної місткості Boeing 787-9 Dreamliner.

За один переліт він може доставити відразу 300 пасажирів в салонах економ і бізнес-класу. Всі крісла оснащені екранами розважальної системи. У польоті можна вийти в інтернет за допомогою бездротової технології Wi-Fi.

Аналогічне збільшення частоти, з 18 до 21 рейси на тиждень, відбудеться на маршруті Одеса-Стамбул.

З Стамбула до Львова Turkish Airlines почне літати 10 раз в тиждень замість восьми.

На маршрутах Стамбул-Харків і Стамбул-Запоріжжя частота рейсів збільшиться з п’яти до семи в тиждень.

При цьому на лінії до Харкова Turkish Airlines вже задіяла нові середньомагістральні авіалайнери Boeing 737 MAX, які оснащені новими салонами економ і бізнес-класу. Ці літаки повернули до польотів після того, як на них здійснили необхідне обслуговування згідно з розпорядженням авіаційних регуляторів.

На інших маршрутах частота рейсів залишиться колишньою. Turkish Airlines продовжить літати п’ять разів на тиждень між Херсоном і Стамбулом. На лініях Київ-Анкара і Київ-Даламан, які обслуговує лоу-кост-підрозділ AnadoluJet, частота складе сім і три рейси на тиждень відповідно.

Turkish Airlines розвиває транзитні перевезення через новий аеропорт Стамбула. Це означає, що новими рейсами можуть скористатися як пасажири, які летять в Стамбул, так і мандрівники, яким потрібно в інші міста Туреччини, країни Америки, Європи, Азії або Африки.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *