Обов’язковий санітарний пропуск у Франції

“Від Парижа до Марселя, через Ліон, Нант або Лілль власники кафе і ресторанів організовуються, щоб контролювати своїх клієнтів, які з понеділка повинні пред’явити їм санітарний пропуск “, – пише Le Monde.

“Є люди, які виймають свої стільникові телефони ще до того, як вони досягають тераси ресторану з QR-кодом на екрані. Є ті, хто біля входу відчайдушно натискає на клавіші свого смартфона в пошуках магічного засобу, який дозволить їм отримати столик. Є ті , хто “придурюється”, роздратовано розповідає власник паризького кафе, тобто, за його словами, ті, хто “робить вигляд, що нічого не знає” про цю нову вимогу, встановлену урядом, і покладаються на поблажливість офіціантів ” – йдеться в статті.

“З понеділка, 9 серпня, санітарний пропуск, який раніше був потрібний при вході в місця культури і відпочинку, що вміщають не менше 50 осіб (тепер цей поріг знятий), поширюється на кафе, ресторани, поліклініки (лікарні, будинки престарілих тощо ), далекі поїздки (поїзд, літак, автобус) і торгові центри більше 20 тис. м2 (за рішенням префектури).

ннПерший день, коли більшість клієнтів поводилися примирливо, виявився важким для закладів, які змушені ввести контроль.

Вони побоюються пробок у дверей, невдоволення клієнтів, втрати часу і, перш за все, клієнтури “, – відзначають автори статті.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *