Київ: найважливіше за тиждень

Киян закликають до 31 січня пройти опитування про розвиток української мови. Участь можуть взяти всі користувачі міського застосунку «Київ Цифровий» з наявним BankID. Опитування триває до 31 січня.

💧У Києві збільшили кількість генераторів для підключення бюветів у разі тривалої відсутності водопостачання. На мапі (https://kyivvodfond.com.ua/elektronna-karta-byuvetnyh-kompleksiv) фіолетовим позначені ті комплекси, що мають можливість підключення до генератора.

🔆У Пущі-Водиці встановили енергоефективну котельню замість старої, що була зруйнована ворожим обстрілом. Нова котельня (https://kyivcity.gov.ua/photo/inspektsiya_kotelni_v_puschi-voditsi_de_buli_poshkodzhennya_vnaslidok_vorozhikh_udariv/)споживає значно менше газу, працює в автоматичному режимі, тому її обслуговування потребує мінімального залучення персоналу.

🏥У 2022 році на ремонт пошкоджених внаслідок бойових дій закладів охорони здоров’я столиці спрямовано 42 мільйони гривень. Так, у 2022 році відремонтовано близько двадцяти столичних медзакладів.

📲У застосунок «Київ Цифровий» інтегрували можливість створювати звернення до Контактного центру Києва 1551 (https://t.me/KyivCityOfficial/5914). У 1551 приймають заяви з питань житлово-комунального господарства, транспорту й доріг, благоустрою та інших питань, які потребують вирішення в місті.

🌲За два тижні кияни принесли в пункти утилізації майже 1000 новорічних дерев. Здати новорічне дерево можна до 31 січня включно. Локації та можна переглянути на мапі.

(http://kyivzelenbud.com/maps/utylizatsiya-novorichnyh-yalynok)🦺До столиці повернулися комунальники, які допомагали налагодити процес прибирання і вивезення сміття в Херсоні. За 3 дні столичні комунальники вивезли з Херсона самоскидами 480 м3 побутового та 100 м3 будівельного сміття.

Детальніше на kyivcity.gov.ua.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *