Київ – найкраще місто світу 2023

Київ – найкраще місто світу 2023 року за версією міжнародної агенції Resonance. (https://www.worldsbestcities.com/rankings/worlds-best-cities/)Експерти відзначили суттєвий розвиток інфраструктури міста за останніх 10 років – створення нових парків і скверів та впорядкування старих, наведення ладу з паркуванням, оновлення рухомого складу муніципального транспорту.

🌲До 31 січня в Києві працюють 17 пунктів прийому новорічних дерев, куди можна здати ялинки на екологічну утилізацію. Локації, графік роботи та контакти відповідальних осіб можна переглянути на мапі.

(http://kyivzelenbud.com/maps/utylizatsiya-novorichnyh-yalynok/)🚉Оплата проїзду за допомогою транспортної та банківської картки стала доступною на 17 станціях Київської кільцевої електрички. Щоб скористатися транспортною картою, потрібно заздалегідь поповнити електронний «гаманець» через термінали на станціях або в застосунку «Київ Цифровий».

🚌Місто отримало три пасажирські автобуси та гуманітарну допомогу від фінського міста Тампере. Серед гуманітарної допомоги, яку отримав Київ разом з автобусами, – допомога для українських військових, медикаменти, найнеобхідніші речі для немовлят та інше.

❕У Києві триває рейтингове електронне голосування щодо перейменувань міських об’єктів, зокрема двох станцій метро, назви яких пов’язані з росією та її сателітами.

🚇У новорічну ніч під час повітряної тривоги підземними станціями метро як укриттям скористалися близько 5 200 людей, із яких майже 400 дітей. Протягом новорічної ночі «Муніципальна охорона» виявила в столиці 116 порушників комендантської години, а поліція затримала чоловіка, що запускав салюти.

Детальніше на kyivcity.gov.ua.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *