Німеччина готується посилити вимоги до в’їзду для мандрівників

Німеччина готується посилити вимоги до людей, які в’їжджають у країну, змушуючи мандрівників з будь-якої країни пройти негативний тест на коронавірус, намагаючись стримати швидкий ріст випадків захворювання, повідомляє у вівторок група засобів масової інформації Funke.

Міністерство охорони здоров’я хоче “якнайшвидшого розширення вимог до тестування”, – цитують документ газети групи Funke.

До цього часу лише пасажири повітряного транспорту та особи, які в’їжджають із районів підвищеного ризику, повинні були проводити негативний тест на коронавірус, якщо вони не щеплені повністю або не одужали.

У майбутньому міністр охорони здоров’я Єнс Шпан хоче зробити тест обов’язковим, незалежно від того, звідки приїжджають мандрівники та транспортних засобів, якими вони користуються, сказав Функе. Залишається незрозумілим, чи застосовуватимуться нові вимоги до повністю щеплених людей.

“Координація уряду з цього питання триває”, – пояснює речниця міністерства.

Випадки захворювання на Covid-19 зростають у найбільшій економіці Європи з початку липня, в основному завдяки поширенню більш інфекційного варіанту Delta.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *