Вогонь в північних Афінах виходить з-під контролю

Тисячі людей були розбуджені зі своїх ліжок і евакуйовані зі своїх будинків у північних Афінах відразу, коли спалахи пожежі у вівторок в Варибоби поширилися на Кріонері, Дрозопігі і Іппократіос політейя, перестрибнули національну автомагістраль Афіни-Ламія в Афіднесе і прорвалися в Агіос Стефанос, Полідендрі, Капандріті, Пефкофіто і інші зелені передмістя біля підніжжя гори Парніта, повідомляє ekathimerini.

Жителі Вотонаса і Марафону також отримали наказ вирушити до узбережжя о 5 годині ранку в п’ятницю, оскільки пожежна служба повідомила, що основною вогонь розділився на кілька фронтів, що поширюються в різних напрямках. Пожежна служба також готується до сильних вітрів, прогнозованим в Аттиці і решті Греції.

Повідомлення в п’ятницю вранці показали, що десятки будинків були зруйновані або пошкоджені, в той час як заступник мера Афіднеса Гіоргос Достіс сказав Skai TV, що, за його оцінками, в результаті пожежі була стерта територія площею від 4500 до 5000 гектарів.

Однак загиблих не було, і було госпіталізовано всього кілька десятків, в основному пожежних, які отримали легкі опіки, а також жителів, постраждалих від отруєння димом.

Греція вводить обмеження на двох туристичних островах, щоб стримати COVID

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *