Ще дві європейські країни почнуть видавати права українцям

Вже найближчим часом “Паспортний сервіс” почне працювати ще у двох європейських країнах повідомляє auto.bigmir.net.

Крім допомоги українцям з оформленням звичайних документів, тут також можна буде обміняти посвідчення водія завдяки доступу співробітників ДП “Документ” до баз даних МВС.

Ще дві філії планують відкрити у столицях Словаччини та Чехії – у Братиславі та Празі відповідно.

Вже зараз у тестовому режимі триває прийом заявок на оформлення документів громадян України у Братиславі та Празі. Поки що тут працюватимуть два мобільні комплекси – мікроавтобуси білого кольору із символікою “Паспортного сервісу”.
Графік роботи філій у Чехії та Словаччині – з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00. Людей обслуговуватимуть як у форматі електронного запису, так і у порядку “живої” черги.

У Братиславі комплекс знаходиться за адресою: Mlynskénivy 5A, 821 09 Bratislava (-1 поверх, на території автовокзалу).
У Празі комплекс знаходиться на території ТЦ Котва/ОС Kotva за адресою: Náměstí Republiky 656/8, 11000, Staré Město, Praha 1.

Послуга обміну посвідчення водія на мобільних філіях ДП “Документ” стане доступною вже з наступного тижня. Також українців попередили, що оплата відбувається на місці за допомогою онлайн-сервісів, а сплатити за послуги готівкою неможливо.

Нагадаємо, що нещодавно ми розповідали про те, що обміняти українське посвідчення водія з недавніх пір можна також і в Туреччині.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *