Чехія відкрита!

В’їзд до Чехії дозволено громадянам України, які пройшли повний курс щеплення вакциною, що була сертифікована Європейською агенцією з лікарських засобів, а саме: Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Janssen, Covishield та отримали на порталі або в додатку «Дія» сертифікат про проходження вакцинації встановленого зразка.

При цьому, в’їзд дозволено громадянам України, від вакцинації другою дозою яких минуло щонайменше 14 днів, за умови наявності:

  • сертифікату про повний курс вакцинації, виготовленого англійською мовою із зазначенням персональних даних про вакциновану особу, типу вакцини, ідентифікаційними даними установи, що видала сертифікат, а також можливості віддаленої перевірки вказаних у письмовому підтвердженні даних (через QR-код).
  • заповненого перед виїздом до Чехії в’їзного формуляру Чеської Республіки, який потрібно заповнити онлайн за посиланням: https://plf.uzis.cz/. Отримане не e-mail підтвердження про заповнення формуляру (роздруковане або збережене на мобільному пристрої) слід подати під час прикордонного контролю або при перевірці місця проживання.
  • дійсного біометричного паспорта для виїзду за кордон,
  • медичного страхування на термін поїздки.

Подорож до Чехії: місця, які потрібно оглянути

1 comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *