Covid-сертифікати для відвідування ресторанів і клубів в Чорногорії

Нові заходи у боротьбі з коронавірусом набули чинності в Чорногорії. Відвідати ресторани, кафе та бари в приміщенні; нічні клуби та дискотеки, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі; спортивні заходи на відкритому повітрі та у приміщенні з 30 липня по 20 серпня можна лише з цифровим COVID-сертифікатом, який має містити один з чотирьох варіантів даних про тести або вакцинацію, повідомляє Балканский оглядач.

Власники закладів громадського харчування зобов’язані призначити відповідального, який контролюватиме наявність документи про вакцинацію або негативних тестів. Контроль буде здійснюватися за допомогою смартфону, який зчитуватиме QR-код з COVID-сертифікату.Відвідувачі мають також надати документ, що посвідчує особу.

Туристи, які мають сертифікат про вакцинацію без QR -коду, можуть верифікувати документ в будь -якому закладі охорони здоров’я, і він буде дійсним весь час перебування у Чорногорії. https://fosmedia.me/…/u-kafice-restorane-nocne-klubove… https://www.slobodnaevropa.org/…/u-crnoj…/31386093.html

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *