Фальшиві товари на французько-іспанському кордоні

Злочинна мережа поширювала фальшиві товари у багатьох магазинах, розташованих неподалік від французько-іспанського кордону.

Іспанська цивільна гвардія (Guardia Civil) та португальська національна гвардія (Guarda Nacional Republicana) та Управління з питань продовольчої та економічної безпеки (ASAE, Autoridade de Segurança Alimentar e Económica), підтримані Європолом, демонтували організовану злочинну групу, яка брала участь у виробництві торгівля контрафактним одягом, аксесуарами та предметами розкоші.

Розслідування було розпочато у 2019 році заявою асоціації представників бренду. Вони повідомляли про продаж підроблених товарів у іспанських містах Ла-Жонкера та Ельс Ліміц, неподалік від французько-іспанського кордону.

The Guardia Civil розкрила організовану злочинну групу, яка стоїть за цією діяльністю.

Підозрювані імпортували готові до продажу підроблені предмети з Португалії, які там виготовляли. Вони також купували не брендові товари, до яких додавали різні підроблені етикетки, імпортовані з Китаю.

Наприклад, вони вибивали металеві етикетки на небрендових поясах і сумках.

Потім усі ці предмети продавалися як справжні в різних магазинах району. Протягом усього розслідування було проведено обшуки у понад 20 магазинах, де продавалися підроблені речі. Загалом вартість одягу, шкіряних аксесуарів та взуття, вилучених під час акції, оцінюється в 16,5 млн євро.

Європол підтримав розслідування оперативним аналізом та оперативною координацією та сприяв обміну інформацією.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *